Navigace :: Rozcestník > Aktuality
White Balet Zděchov - Růžďka (2.10.2005, Right back)
Série výher Zděchovského velkoklubu pokračuje. Dnes přijel soupeř, kterého nebylo možno podceňovat, Zděchov ale do zápasu vlétl jako za \starých\ časů a již v první minutě skóroval Pavel Novák. Pokračoval pro Zděchov nevýdaný vstup do zápasu a již v páté minutě zvyšoval na 2:0 Petr Ezechýl. Následovaly nevyužité tutovky našich útočníků což nalilo krev do žil soupeři a ten postupně přebíral iniciativu. Po změně stran, kdy byl Zděchov nucen kvůli zranění vystřídat oporu teámu Josefa Kubíka za \nezkušeného\ Hajdu. Hosté se drali do útoku v čemž jim pomáhala pasivita Zděchovských. Jedinou světlou chvilkou byl dravý průnik Jiřího Machaly, který nadvakrát překonal brankáře hostí a částečně uklidnil domáci tribuny. Zanedlouho však snížil na rozdíl dvou branek soupeř z Růýďky a Zděchov se tak až do závěrečného hvizdu obával o vísledek. Nutno říct, že teám podržel brankář Lidvík Koňařík několik skvělými zákroky a také levý obránce Zdeněk Matuška, který s nasazením zdraví vyhlavičkoval z brankové čáry.
Zděchov má po osmi kolech 15 bodů a pokračuje v sérii bez prohry. Jak řekl hlavní pořadatel zápasu p. Macek \patnáct bodů to nemá ani Sparta po dvou kolech Ligy Mistrů\. :-)