Navigace :: Rozcestník > Aktuality
Sokol Zděchov - Tygři Lužná (13.11.2005, Petr Hajda)
Tak, konec sezóny je tady. Zápas našich \idolů\ začal svižně, již v 5 minutě nařídil hlavní arbitr po faulu na Pavla Nováka pokutový kop. Toho se zhostil Jiří Machala a tak jako v prvním zápase této sezény proti Hůslenkám neproměnil. Naštěstí o nedlouho později dorazil hlavičkou střelu Petra Ezechýla jeho spoluhráč z útoku Josef Kabrhel. Jozef Ezechýl je i autorem druhé branky z 35 minuty, kdy opět hlavou překonal brankáře hostí. Do druhé půle vystřídal nešťastníka Machalu Hrňa ale i přez to se naše mužstvo dostalo pod drtivý tlak a inkasovalo nešťastnou branku. Naštěstí vše uklidnil svou brankou po standartní situaci Antonína Ezechýla jeho jmenovec Petr Ezechýl. Upravil tak na 3:1 a přišlo další střídání kdy hrací plochu opustil trápící se Pavel Novák a naběhl \ambiciozní\ :-) Petr Hajda. V závěru utkání měl ještě vyloženou šanci víše uvedený Petr Ezechýl ale tváří v tvář golmanovi neproměnil a tak se mužstva rozešli ve stavu 3:1. Zděchov tak v posledním (respektive prvním jarním - předehrávka) zápase zvítězil. Děkujeme všem fanouškům a těšíme se na otevření nového stadionu, kdy budou opět naplněny tribuny a bude slyšet Zděchovskou hymnu (musíme vymyslet).