Navigace :: Rozcestník > Aktuality
Lačnov - ZDĚCHOV 2:1 ( 1:1 ) (10.10.2010, Karel Frýdl)
Debakl z minulého ročníku v Lačnově 7:0 chtěli odčinit zděchovští za krásného počasí v předposledním zápase venku. Hráli ve značně oslabené sestavě, chybělo neuvěřitelných 7! hráčů. Utkání začalo nešťastně už v 1. minutě propadl centrovaný míč až do branky bezmocného brankáře Kovaříka. Zděchov musel zabrat a taky se podařilo srovnat, když po nepřehledné situaci zakončil Kocourek David. V tomto okamžiku měli naši hráči navrch a spálili další vyložené šance, což se jim stalo nakonec v druhém poločase osudným, penaltu nadvakrát proměnil brankář Lačnova a Zděchov si neodvezl ani bod.
Branka Zděchova: Kocourek David
Sestava Zděchova: Kovařík Ludvík - Kabrhel Josef, Metelka Tomáš, Hajda Petr, Zbranek Petr - Machala Jiří, Michálek Petr, Molek Michal, Kocourek David - Ezechýl Petr, Maňák Pavel - Ezechýl Antonín, Beránek Martin