Navigace :: Rozcestník > Aktuality
ZDĚCHOV - Študlov 8:2 (6:0) (25.4.2011, Karel Frýdl)
Když Kabrhel proměnil v 15. minutě penaltu, zvyšoval už na 3:0 a domácí si nemohli přát lepší vstup do zápasu. Zděchov svého protivníka celý zápas přehrával a diváci se bavili skvělými akcemi a nestačili počítat branky. Študlov se ke slovu dostal až v druhém poločase, když dvěma góly snížil. Pro Zděchov je to skvělý start do jarní části soutěže, příští týden zajíždí k těžkému zápasu do Střelné, kde se pokusí odvézt body.
Branky Zděchova: Ezechýl Petr 2, Kabrhel Josef 2, Molek Michal, Michálek Petr, Machala Jiří, Matuška Zdeněk.
Sestava Zděchova: Frýdl Karel - Vaněk Karel, Kubík Josef, Matuška Zdeněk, Novák Pavel - Hajda Stanislav, Molek Michal, Michálek Petr, Machala Jiří - Josef Kabrhel, Ezechýl Petr - Hajda Petr, Sekula Jakub, Kocourek David