Navigace :: Rozcestník > Aktuality
ZDĚCHOV - Lhota u Vs. B 3:5 (2:1) (29.5.2011, Karel Frýdl)
Zděchovu se toto utkání nevyvedlo. Od první minuty působil na hřišti nevýrazným dojmem. Lhota šla zaslouženě do vedení, ale do poločasu přece jenom domácí zabrali a po brankách Michálka a Matušky vývoj otočili. Ve druhém poločase pokračovaly brankové hody, hosté opět srovnali krok, ale Ezechýl stanovil skóre na 3:2, ovšem rychlost útočníků Lhoty dělala domácím obráncům problémy, po další rýchlé akci to bylo 3:3. Pak přišel nejhorší moment utkání a to zranění Metelky, kterého po zlomenině nohy musela transportovat sanitka do nemocnice. Zděchov již nemohl střídat a tak musel utkání dohrát v deseti což bylo nad jeho síly, hosté se dvakrát prosadili a rozhodli tento zápas.
Branky Zděchova: Michálek Petr, Matuška Zdeněk, Ezechýl Petr
Sestava Zděchova: Frýdl Karel - Kabrhel Josef, Vaněk Karel, Sekula Alan, Novák Pavel - Hajda Stanislav, Matuška Zdeněk, Michálek Petr, Machala Jiří - Ezechýl Petr, Molek Michal - Kubík Josef, Kocourek David, Metelka Tomáš