Navigace :: Rozcestník > Aktuality
Jablůnka B - ZDĚCHOV 3:5 (0:3) (28.8.2011, Karel Frýdl)
Zděchovu se v prvním utkání nové sezóny vyvedl první poločas, když po brankách Molka, Machaly a Kocourka vedl už 0:3, předčasně odejít musel Molek, který se nešťastně zranil. Když na začátku druhého poločasu zvýšil Nadýmaček a Hajda na 0:5, utkání bylo rozhodnuto. Jenomže po dvou neuvěřitelných kiksech brankáře Frýdla, ucítili domácí šanci a když snížili na 3:5, hosté se ještě strachovali do konce o 3 body. Příslibem může být výkon nového hráče Zděchova Karla Štrbíka mladšího, který přišel na hostování z I.A třídy z Hovězí, kariéru naopak ukončili dlouholetý stoper Josef Kubík a mistní legenda Josef Kabrhel. Příští utkání se kvůli modernizaci šaten nehraje doma, ale v Ústí v sobotu v 16:30.
Branky Zděchova: Molek Michal, Machala Jiří, Kocourek David, Nadymaček Lubomír, Hajda Stanislav
Sestava Zděchova: Frýdl Karel - Vaněk Karel, Matuška Zdeněk, Sekula Alan, Štrbík Karel ml. - Kocourek David, Molek Michal (Zbranek Petr), Michálek Petr, Machala Jiří - Hajda Stanislav, Nadýmaček Lubomír