Navigace :: Rozcestník > Aktuality
ZDĚCHOV - FC Vsetín C 3:5 ( 1:2) (18.9.2011, Karel Frýdl)
Zděchov šel do vedení z pokutového kopu, Vsetín do přestávky po chybách domácí obrany vývoj otočil, ale do druhého poločasu nastoupil pouze v desíti, když druhou žlutou kartu dostal hráč Vsetína, který slavil gól svlečením dresu. Domácí chtěli tuto výhodu využít, ale nedokázali se prosadit a navíc inkasoval další zbytečné branky, v tomto utkání se nakonec kopaly celkem čtyři penalty. Hosté se dostali již do vedení 4:1 a to hráli v desíti i to svědčí o současné zděchovské formě. Radost kterou měli zděchovští když na začátku utkání vstoupili do nových opravených kabin, byla rychle zahnána ostudným výkonem na hřišti.
Branky Zděchova: Matuška Zdeněk 2, Sekula Alan
Sestava Zděchova: Frýdl Karel - Vaněk Karel (Sekula Alan), Matuška Zdeněk, Hajda Petr (Kocourek David), Štrbík Karel - Hajda Stanislav, Michálek Petr, Molek Michal, Machala Jiří - Nadymáček Lubomír, Ezechýl Petr (Palinek Pavel)