Navigace :: Rozcestník > Aktuality
Zděchov - Střelná 1:4 (1:4) (28.5.2012, Karel Frýdl)
Zděchov chtěl napravit remízu z Lidečka, ale byli to hosté ze Střelné, kteří po chybě domácího brankáře šli do vedení. Domácí nevěděli kde dřiv skočit a za pár minut prohrávali už neuvěřitelných 0:4. Když Petr Ezechýl svoji jedenáctou brankou v sezoně snížil, hráči Zděchova chtěli ještě soupeře potrápit. Druhá půle byla již přes převahu domácích bez branek. Neproměňování šancí a hloupé chyby na začátku, to byla hlavní příčina první jarní prohry, příští utkání ve Študlově by měli Zděchovjané zabrat, ať si nezkazí dobře rozehrané jaro a druhou příčku v tabulce.
Branka Zděchova: Ezechýl Petr
Sestava Zděchova: Frýdl Karel - Vaněk Karel, Mikeš Zbyněk, Sekula Alan, Hajda Petr - Hajda Stanislav, Novák Pavel (Matuška Zdeněk), Michálek Petr, Machala Jiří - Kocourek David (Mikuš Jaroslav), Ezechýl Petr