Navigace :: Rozcestník > Aktuality
Študlov - Zděchov 1:8 (0:4) (3.6.2012, Karel Frýdl)
Hostující mužstvo od první minuty plnilo roli favorita, utkání bylo od začátku do konce v režii hráčů Zděchova. První branku vstřelil Petr Ezechýl, který si nakonec připsal 3 zásahy a vede tabulku střelců celé soutěže, hosté přidali další zásahy, poločas skončil 0:4 a o vítězi bylo rozhodnuto. Druhá půle se už pouze dohrávala, otázkou jenom bylo o kolik branek Zděchov... vyhraje. Domácí si pouze připsali čestný úspěch na konci zápasu po tečované střele.
Branky Zděchova: Ezechýl Petr 3, Vaněk Karel 2, Machala Jiří, Kocourek David, Michálek Petr
Sestava Zděchova: Frýdl Karel - Vaněk Karel, Kubík Josef, Mikeš Zbyněk, Štrbík Karel - Matuška Zdeněk, Michálek Petr, Novák Pavel, Machala Jiří - Ezechýl Petr, Kocourek David