Navigace :: Rozcestník > Aktuality
Zděchov - Jablůnka B 8:4 (3:3) (10.6.2012, Karel Frýdl)
Zděchov prohrával už od prvních minut, po faulu na Petra Ezechýla sám postižený z penalty vyrovnal, ale hráči Jablůnky odskočili do vedení 1:3 a utkání se zdálo rozhodnuté. Domácí nesložili zbraně, po dalším faulu na Ezechýla proměnil Matuška další pokutový kop a utkání dostalo nový náboj. Když ještě Ezechýl do poločasu stihnul vyrovnat začínalo se od znova. Po přestávce už bylo na hřišti jen jedno mužstvo, Jiří Machala krásným obloučkem strhl vedení na domácí stranu, Michálek hlavičkou uklidnil fanoušky vedením na 5:3. Obrana hostů byla víc a víc propustná, čehož využil opět Ezechýl, který dále unikal obráncům a nakonec si připsal 5 branek. Zděchov potvrdil pěkné druhé místo v tabulce, Ezechýl vede s přehledem tabulku střelců soutěže.
Branky Zděchova: Ezechýl Petr 5, Matuška Zdeněk, Machala Jiří, Michálek Petr
Sestava Zděchova: Frýdl Karel - Vaněk Karel (Kubík Josef), Matuška Zdeněk, Sekula Alan, Hajda Petr - Mikeš Zbyněk, Novák Pavel (Zbranek Petr), Michálek Petr, Machala Jiří - Ezechýl Petr, Nadymáček Lubomír (Kocourek David)