Navigace :: Rozcestník > Aktuality
Zděchov - Střelná 4:1 (1:0) (30.9.2012, Karel Frýdl)
Úvod utkání i celý první poločas vyzněl jasně pro hráče ze Střelné. Byli to ale paradoxně domácí, kdo se ujal vedení. Vlasťa Potočný získal odražený míč z výkopu a zamířil přesně. Hosté byli v neustálém tlaku a bylo otázkou času kdy vyrovnají. Domácí branka i přes řadu příležitostí, zůstala zakletá a v druhém poločase už Zděchovjané nápor vyrovnali. Dokonce mohli jít z penalty do trháku, ale Zdeněk Matuška nastřelil pouze tyč. Petr Ezechýl přesto zvýšil na 2:0 a utkání se zdálo rozhodnuté. Střelná z penalty nakonec přece jen snížila, do konce chybělo deset minut a chystalo se pořádné drama. S tím se nesmířil střídající Jaroslav Macek, který ač byl na hřišti půl minuty, rozhodl tento zápas když dorazil míč do branky po standartní situaci. V nastavaném čase přidal svůj druhý gól ještě Ezechýl.
Branky Zděchova: Ezechýl Petr 2, Potočný Vlastislav, Macek Jaroslav
Sestava Zděchova: Frýdl Karel - Vaněk Karel, Mikeš Zbyněk, Sekula Alan, Metelka Tomáš - Mikulenčák Tomáš (Macek Jaroslav), Novák Pavel (Mikulenčák Roman), Matuška Zdeněk, Kocourek David - Ezechýl Petr, Potočný Vlastislav