Navigace :: Rozcestník > Aktuality
Janová B - Zděchov 1:4 (1:3) (7.10.2012, Karel Frýdl)
Zápas probíhal za deštivého počasí, první šanci nedali domácí, do vedení se dostal zásluhou Petra Ezechýla Zděchov, když netradičně zavěsil hlavou. Trestný kop z hranice šestnáctky přinesl vyrovnání, hostující Vlastislav Potočný strhl vedení opět na stranu hostů a po další jeho krásné střele vedl Zděchov v poločase 1:3. Druhý poločas začal nápor domácích, který výrazně
ochabl, když domácí obránce viděl červenou kartu. Hosté tedy utkání dovedli do vítězného konce, na závěr se trefil ještě Zdeněk Matuška.
Branky Zděchova: Vlastislav Potočný 2, Petr Ezechýl, Zdeněk Matuška
Sestava Zděchova: Frýdl Karel - Vaněk Karel, Kubík Josef, Sekula Alan (Machala Jiří), Novák Pavel (Metelka Tomáš) - Mikeš Zbyněk, Matuška Zdeněk, Michálek Petr, Kocourek David (Mikuš Jaroslav) - Potočný Vlastislav, Ezechýl Petr