Navigace :: Rozcestník > Aktuality
Jarcová - Zděchov 3:2 (2:2) (4.6.2006, Petr)
Zápas začal lépe pro Zděchov který na jaře drtí jednoho soupře za druhým, po dvou krásných terfách Petra Michálka vše vypadalo jako obvykle, jenomže 7 minut před koncem poločasu padl po vymyšleném faulu vlastní gool a nedlouho potom sudí ještě vymyslel penáltu. Tímto chci jenom říct, že zápas byl hrubě ovlviněn rozhodčím. Po změně stran to byl jiný Zděchov, bohužel jsme se nedokázali povznést nad hodně komicky se vyvíjejcí situaci, která se na hrací ploše odehrávala, ale není divu. Tak už to hold v našem fotbalu chodí. Po rohu jsem dostali na 3:2 a snad jen na šanci Jiřího Machaly jsme se trápili až do konce utkání. Rozhodčí sice přiznal jednoznačnou chybu ale to už je tak trošku pozdě, bohužel.