Navigace :: Rozcestník > Aktuality
Nová fotbalová sezóna (14.8.2006, Petr)
Tak a je to zase tu, kolotoč mistrovských zápasů. Včera dopoledne sehrál náš oblíbený celek Sokol Zděchov úvodní střetnutí na hřišti nedaleké Janové. Nutno říct, že v úvodních 30 minutách nás soupeř dostal pod mírný tlak, který ale dobře fungující obrana ve složení Petr Zbranek, Josef Kubík, Josef Kabrhel a Petr Hajda snadno odrazila. V závěru poločasu se vyplatila důslednost skvěle hrajícího Petra Ezechýla který po nenápadné střele, kterou golman domácích neudržel, snadno dorazil a vstřelil tak první branku střetnutí. Do poločasu ještě po skvělé technické střele, která pravda v mlínici těl několikrát změnila směr upravil na 0:2 Stanislav Hajda. Po přestávce přestalo pršet a naši sokolové na soupeře doslova vlétly. Na 0:3 zvýšil Petr Michálek. Poté se na brankáře sám řítil znovu agilní Petr Ezechýl ale byl zastaven stoperem domácích, ten si za zákrok zezadu vysloužil červenou kartu což soupeře položilo doslova na lopatky. Poté se ještě trefili Zdeněk Matuška, Antonín Ezechýl znovu Stanislav Hajda a Petr Ezechýl a ještě 4 x Petr Michálek což v konečném součtu znamenalo 0:11. Vstup do sezóny vcelku slušný. Musím ale pochválit celý tým, který fungoval jako dobře namazaný stroj. Součinnost záložní řady a útoku byl učebnickový o obraně jsem již mluvil. Co říct závěrem, snad jen JEN TAK DÁL HOŠI.