Navigace :: Rozcestník > Aktuality
Sokol Zděchov - Jablůnka B 2:1 (3.9.2006, Petr Hajda)
Úvod dnešního střetnutí našim borcům opět nevyšel. Soupeř z jablůnky posílen o řadu hráčů z A mužstva dělal obraně Zděchova velké problémy. Po 20 minutách se ale hra vyrovnala a přišli šance i na straně domácích. Do poločasu ale šly týmy za nezměněného stavu 0:0. Po změně stran byli hosté opět o chloupek lepší a co do kombinace efektivnější. Jinak tomu ale bylo co do produktivity střelecké. Zděchov využil z minima maximum a díky dvěma krásným trefám Petra Ezechýla, mimochodem nejlepšího střelce ligy (6 branek) se zděchov ujal vedení 2:0. To ale držel jen zhruba 3 minuty, kdy si jeden z hostujících hráčů prošel přez 4 bránící hráče a díky teči obránce Hajdy se štěstím překonal golmana Zděchova. Poté ještě znovu vsítil gool agilní Ezechýl ale ten nebyl uznán pro údajné postavení mimo hru, stejně jako nebyl uznán gool hostí, který padl po faulu na stopera Zděchova. Zděchov ačkoliv poprvé v sezóně inkasoval tak přesto vyhrál nejtěsnějším rozdílem a nadále vede tabulku 4. třídy. Závěrem děkujeme fanouškům, kteří i po né příliš přesvědčivých výkonech znovu přišli podpořit, věřím, že v příštích zápasech to bude už jen lepší.