Navigace :: Rozcestník > Aktuality
Mikulůvka - Zděchov 3:3 (2:1) (10.9.2006, Petr Hajda)
Děs a hrůza, tak těmito slovy by se dal charakterizovat dnešní zápas v Mikulůvce. V první minutě po nepřesné nahrávce využili domácí rychlý break, který nedokázala obrana Zděchova zastavit, mladý Hajda zaspal a tak se zrodil nejhorší začátek našich v letošní sezóně. Poté se ale Zděchov probudil a doslova přitlačil soupeře na jeho polovinu, což vyústilo zhruba po 20 minutách ve virovnávající branku Jakuba Sekuly. Poté se hra vyrovnala ale hrubé chyby se kupili dál. V poslední minutě prvního poločasu jsme nepokrili zbýhajícího hráče Mikulůvky a ten po centru ze strany ztrhnul vedení opět na stranu domácích. O přestávce jsme si vše vyříkali a došlo i k vystřídání Hajdy, který nepřesvědčil za Nováka, který měl podpořit ofenzívu. Ovšem i v první minutě druhého poločasu Zděchov znovu po hrubé chybě inkasoval. I za stavu 3:1 se ale mužstvo nepoložilo a bojovalo. Na 3:2 snížil právě střídající Pavel Novák, který pak také nahrál na vyrovnávající branku Petra Michálka. Poté se hra přelévala ze strany na stranu a nakonec mohou být oba týmy vděčné za remízu 3:3. Sudí odpustil domácím penáltu po faulu na výborně hrajícího Sekulu ale poté také přimhouřil oko, když nevyloučil Petra Ezechýla nebo také po faulu ze zadu Stanislava Hajdu.