Navigace :: Rozcestník > Aktuality
Huslenky B - Zděchov 4:3 (2:3) (8.5.2013, Karel Frýdl)
Očekávané derby dvou nesmiřitelných přinesl pěknou podívanou se spousty gólů. Utkání bylo značně vyhecované hlavně první poločas, diváci se dočkali spoustu neslušných výrazů, což k derby patří. I přes prvotní tlak Huslenek se ujali vedení zásluhou rohu a krásné hlavičky Petra Ezechýla hosté, na 0:2 zvyšoval střelou z dálky Matuška. Ale domácí neustále hrozili, po chybě brankáře hostí snížili, ale Zdeněk Matuška opět zavěsil a utkání se zdálo rozhodnuto. Domácí ale neskládali zbraně a po rychle rozehraném rohu snížili. Druhý poločas už Zděchovjané nic nepředvedli, pár svých šancí neproměnili a přišel zasloužený trest. V hostujícím pokutovém území to hořelo a bylo otázkou času kdy se domácí prosadí. Vyrovnání přinesl špatně vyražený míč brankáře Frýdla a nikým nekrytý útočník dorazil do sítě. Konečnou podobu zápasu upravil pět minut před koncem roh domácích na přední tyč a nádherný angličan domácích.
Hostující hráči si za svůj výkon hlavně v druhém poločase nezasloužili tentokrát uhrát body.
Branky Zděchova: Matuška Zdeněk 2, Ezechýl Petr
Sestava Zděchova: Frýdl Karel - Vaněk Karel, Kubík Josef, Metelka Tomáš, Macek Jaroslav (Zbranek Petr), - Mikuš Jaroslav, Matuška Zdeněk, Michálek Petr, Kocourek David - Potočný Vlastislav, Ezechýl Petr