Navigace :: Rozcestník > Aktuality
Ratiboř B - Zděchov 1:4 (0:1) (12.5.2013, Karel Frýdl)
Zápas v Ratiboři byl od začátku vyrovnaný, hosté si vytvořili mírnou převahu a dokázali pěknou střelou Zdeňka Matušky jít do vedení. Domácí své šance neproměnili a do druhého poločasu šli s jednogólovým mankem. Zděchov chtěl rozhodnout zápas další brankou, což se mu dokonale podařilo hned po změně stran když Vlasťa Potočný přeloboval brankáře Ratiboře. Pak přišel faul v pokutovém území a Potočný s penalty přidal svoji další branku, hosté mohli polevit, snížení domácích na 1:3 ovšem přineslo mírnou paniku do řad zděchovských, kteří opět museli zabrat. Utkání definitivně ukončil deset minut před koncem Vlastislav Potočný, který nádhernou tvrdou střelou z dálky zkompletoval svůj hattrick.
Branky Zděchova: Potočný Vlastislav 3, Matuška Zdeněk
Sestava Zděchova: Frýdl Karel - Zbranek Petr, Kubík Josef, Sekula Alan, Macek Jaroslav (Metelka Tomáš), Kocourek David, Michálek Petr, Matuška Zdeněk, Machala Jiří - Hajda Stanislav (Mikuš Jaroslav), Potočný Vlastislav