Navigace :: Rozcestník > Aktuality
Zděchov - Janová B 7:1 (4:0) (3.6.2013, Karel Frýdl)
Janová přijela do Zděchova pouze v deseti hráčích, přesto se museli mít domácí na pozoru, protože i v tomto počtu dokázali minulé kolo hosté zdolat postupující Růžďku. První branku utkání vsítil se štěstím Potočný do přestávky přidali další branky Tomáš Mikulenčák a opět Vlastislav Potočný. Utkání bylo už v poločase za stavu 4:0 rozhodnuto, hráči Janové poznali, že hrát v deseti hráčích není jednoduché. Do konce zápasu si ještě domácí s chutí zastříleli, Byli to Jaroslav Mikuš a Karel Vaněk, kteří přidali další branky, Vlastislav Potočný si připsal nakonec na své konto 4 přesné zásahy a Zděchov tedy odčinil své zaváhání ve Střelné a připsal si jednoduché vítězství, které mohlo skončit ještě vyšším rozdílem.
Branky Zděchova: Potočný Vlastislav 4, Mikulenčák Tomáš, Mikuš Jaroslav, Vaněk Karel
Sestava Zděchova: Frýdl Karel - Vaněk Karel, Kubík Josef, Metelka Tomáš, Sekula Alan (Macek Jaroslav) - Kocourek David, Matuška Zdeněk (Mikulenčák Roman), Michálek Petr, Machala Jiří - Mikulenčák Tomáš (Mikuš Jaroslav), Potočný Vlastislav