Navigace :: Rozcestník > Aktuality
Zděchov - Lhota u Vsetína B 5:1 (3:0) (9.6.2013, Karel Frýdl)
Do Zděchova přijelo béčko Lhoty, domácí čekal těžký zápas. První minuty utkání vypadaly vyrovnaně, Zděchov se pak ujmul iniciativy a Petr Eezchýl zakončoval přesně k tyči. Hosté sice hrozili, ale měli tento zápas smůlu, protože se trefovali pouze do tyček.Z penalty za faul zvyšoval Potočný a nádhernou střelou na sebe upozornil Petr Michálek, v poločase byl stav 3:0. Po změně stran přišlo ovšem snížení po rohu Lhoty, hosté ucítili šanci na zvrat. Rozhodčí zapískal v domacím pokutovém území ruku a mohlo být pro Zděchov ještě hůře. Hráč Lhoty ovšem ani opakovanou penaltu neproměnil a domácí pak přece jen zabrali po dorážce Davida Kocourka už fanoušci slavili a Kocourek si připsal po krásné akci ještě jednu branku.
Branky Zděchova: Kocourek David 2, Potočný Vlastislav, Eezchýl Petr, Michálek Petr
Sestava Zděchova: Frýdl Karel - Vaněk Karel, Kubík Josef, Mikuš Jaroslav, Metelka Tomáš - Macek Jaroslav, Michálek Petr, Kocourek David, Machala Jiří - Eezchýl Petr (Hajda Petr), Potočný Vlastislav