Navigace :: Rozcestník > Aktuality
FC V setín C - Zděchov 5:3 (0:2) (17.6.2013, Karel Frýdl)
Poslední zápas sezony byl zpočátku vyrovnaný, hosté byli ale pak lepší
a zaslouženě se zásluhou Petra Ezechýl ujali vedení. Jiří Machala přidal po samostatné akci druhou
branku a zděchovští směřovali ke 3 bodům. To co se ale v druhém poločase odehrálo s hosty
to musí vědět především sami. Vsetín snížil, mužstvo Zděchova se začalo hádat a domácí vyrovnali. A 20 minut po přestávce už to bylo neuvěřitelných 5:2
to už hráč Zděchova Karel Vaněk, zpytoval pod sprchou svědomí když neunesl situaci a dostal červenou kartu.
Za hosty nakonec ještě snížil znovu Ezechýl a Zděchov tedy skončil tento rok na 3. místě.
Tuto sobotu se uskuteční poslední zápas Svobodní - Ženatí v 15:00, dívaci přijďte se podívat naposledy, než nastoupí hráči zaslouženou dovolenou.
Branky Zděchova: Ezechýl Petr 2, Machala Jiří
Sestava Zděchova: Frýdl Karel - Vaněk Karel, Mikulenčák Roman, Novák Pavel (Sekula Alan), Metelka Tomáš -
Kocourek David, Matuška Zdeněk (Mikulenčák Tomáš), Michálek Petr, Machala Jiří - Potočný Vlastislav (Mikuš Jaroslav), Ezechýl Petr