Navigace :: Rozcestník > Aktuality
FK Vsetín B - Zděchov 3:4p (1:3) (12.10.2014, Karel Frýdl)
Zápas se hrál na hřišti u Kostky a Zděchovu se zde tradičně daří. Skóre zápasu otevřel Jaroslav Macek, který unikl a přerušil hostující sérii bez vstřeleného gólu. Za Vsetín vyrovnal po rohovém kopu nikým nehlídaný hráč, ale byl to opět Macek, který strhl vedení na stranu Zděchova a do konce poločasu stihl ještě završit svůj hattrick, když přeloboval hlavou domácího brankáře. Stav byl 1:3, hosté mohli hrát v klidu, ale pár minut po změně stran snížil hráč domácích po nedorozumění obrany. A bylo ještě hůř, když těsně před koncem domácí vyrovnali. Zděchovu se navíc zranil brankář Pončík, konec utkání a penalty musel chytat náhradní brankář. Za Zděchov proměnili Jakub Ezechýl, Tomáš Metelka a David Kocourek, domácí neproměnili 3 pokusy a hosté si konečně připsali 2 body za vítězství, i když mohli mít jeden navíc.
Branky Zděchova: Jaroslav Macek 3
Sestava Zděchova: Pončík Patrik (Frýdl Karel) - Zajíček Pavel, Zich Jaroslav, Metelka Tomáš, Sekula Alan (Kocourek Jan) - Blaha Ondřej, Mikulenčák Roman, Ezechýl Jakub, Machala Jiří - Kocourek David, Macek Jaroslav