Navigace :: Rozcestník > Aktuality
Lhota u Vs. B - Zděchov 3:3 (0:1) na penalty 4:2 (18.4.2015, Karel Frýdl)
První zápas jara postavil proti sobě mužstva ze spodních pater tabulky. V první poločase plném nepřesností se ujali hosté vedení zásluhou Romana Mikulenčáka, domácí své šance nedali, ovšem ihned po změně stran hráči Lhoty vyrovnali, hosté vypadli z tempa a následoval další gól v brance Zděchova, který otočil stav na 2:1. Hráči reprezentující Zděchov nesložili zbraně, ale kombinace jim dělala problémy. Vyrovnání obstaral Jaroslav Macek, který dotlačil míč do sítě po jedné z mála pěkných akcí. Chyběly 3 minuty do konce, když se už zdálo, že zápas skončí remízou, Lhota přidala další branku a šance hostů na bodový zisk už prakticky byla nemožná. O tom, že zápas končí až hvizdem rozhodčího se všichni přesvědčili, když na poslední rohový kop naskočil Jaroslav Zich a znovu s nadšením vyrovnal. Na penalty sice nakonec domácí uspěli a připsali si 2 body, Zděchovjané si odvážejí zasloužený první jarní bod.
Branky Zděchova: Roman Mikulenčák, Jaroslav Macek, Jaroslav Zich
Sestava Zděchova: Frýdl Karel - Zajíček Pavel, Zich Jaroslav, Baroň Michal, Hajda Petr (Pončík Patrik) - Blaha Ondřej (Mikuš Jaroslav), Hajda Stanislav, Ezechýl Jakub, Mikulenčák Roman - Kocourek David, Macek Jaroslav