Navigace :: Rozcestník > Aktuality
Ratiboř B - Zděchov 3:4 (2:3) (18.5.2015, Karel Frýdl)
Zděchovský tým, který potřebuje posílit, se sešel v devíti lidech a jeho úkolem byla v Ratiboři hlavně obrana. Šokem pro domácí bylo, když se hosté dostali za půlku a měli roh, David Kocourek skóroval přímo z něj a Zděchov překvapivě vedl. Jaroslav Macek využil další centr a hlavou zavěsil, to už bylo pro Ratiboř moc, hráči domácích takový průběh nečekali. Zděchovská obrana inkasovala po střele Ondřeje Hrušky, který našel díru ve zdi a pak Marián Uhrin vyrovnal. Do přestávky ovšem obránce hostů Roman Mikulenčák prošel téměř celé hřiště a stanovil stav na 2:3. Druhou půli se čekal tlak Ratiboře, Patrik Válek opět vyrovnal a zdálo se, že Zděchovu dojdou síly. Hráči ovšem vydrželi až do konce, neuvěřitelný závěr vyvrcholil, když David Kocourek překonal brankáře domácích počtvrté a zajistil výhru Zděchova.
Branky Ratiboře B: Ondřej Hruška, Marián Uhrin, Patrik Válek
Branky Zděchova: David Kocourek 2, Jaroslav Macek, Roman Mikulenčák
Sestava Zděchova: Pončík Patrik - Kubík Josef, Mikulenčák Roman, Frýdl Karel, Baroň Michal - Metelka Tomáš, Macek Jaroslav, Blaha Ondřej, Kocourek David