Navigace :: Rozcestník > Aktuality
Choryně B - Zděchov 4:0 (2:0) (17.9.2015, Karel Frýdl)
Domácí hráči povolali na tento zápas posily z áčka a na hřišti to bylo znát. Byli rychlejší a několikrát provětrali obranu Zděchova. Hosté jim to však usnadnili, protože dostali branky po laciných chybách. Hostující Macek ještě v první půli trefil břevno, ale poločas skončil 2:0. Zděchov se chtěl dostat do hry, ale se soupeřem, který se bude pohybovat na předních příčkách tabulky, se rovnat nemohl. Choryně do konce utkání ještě přidala další góly, hosté mohli odjet i s větším přídělem. Bohužel se ukázalo, že předchozích vyrovnaných zápasů, ve kterých Zděchov zbytečně ztratil, nebude mnoho a těžkých zápasů, jako byl tento, bude přibývat.
Sestava Zděchova: Pončík Patrik – Zich Jaroslav, Mikulenčák Roman, Hajda Petr, Maňák Václav – Blaha Ondřej, Vichtora Lukáš (Metelka Jakub), Machala Jiří (Macek Radim), Venglář Ondřej – Mikulenčák Tomáš, Macek Jaroslav