Navigace :: Rozcestník > Aktuality
Zděchov – Halenkov B 1:3 (0:2) (28.12.2015, Karel Frýdl)
V dalším zápase doma se pokoušeli místní hráči o první domácí vítězství, ovšem soupeř z Halenkova vedl už od 9. minuty. Zděchov znovu nehrál dobře a když k tomu přidal řadu nepřesných přihrávek bylo to už 0:2. Potíže z fyzickou kondicí a malé nasazení vedly k tomu, že hráči ve středu hřiště nevyhráli snad ani jeden hlavičkový souboj, po poločasové poradě v kabině se na začátku druhé půle obraz hry změnil a hosté byli pod částečným tlakem, ale Zděchov těch pár šancí nevyužil a naopak na druhé straně zvýšil pohodlně Halenkov už na rozdíl 3 branek. Na konci zápasu se už na to nemohl dívat obránce Jaroslav Zich, který ukázal to co chybí našim útočným hráčům – udělal jednu kličku obránci a jednoduše vystřelil, míč zapadl k tyči, ale na víc se už domácí nezmohli. Pokud se hra a výkony hráčů Zděchova nezlepší, budou poslední výsledky mužstva, které netvoří sportovní tým ani po lidské stránce, stačit na boj o poslední místo tabulky, jestli to některým hráčům stačí, je to smutné.
Branka Zděchova: Jaroslav Zich
Sestava Zděchova: Pončík Patrik – Zich Jaroslav, Mikulenčák Roman, Metelka Tomáš, Maňák Václav – Venglář Ondřej, Vichtora Lukáš, Kocourek David, Macek Radim – Metelka Jakub (Machala Jiří), Macek Jaroslav