Navigace :: Rozcestník > Aktuality
Lačnov - Zděchov 3:2 (3:0) (28.12.2015, Karel Frýdl)
Hosté chtěli potvrdit minulý zlepšený výkon proti Vsetínu, ale bohužel se nesešli a odcestovali do Lačnova pouze v devíti hráčích. Fotbalisté Lačnova sice vyhráli první poločas 3:0, ale nenaplňovali scénář domácích fanoušků, kteří si přáli kanonádu Zděchova a hosté mohli dokonce vstřelit branku. Ve druhé půli se očekávalo, že skóre bude narůstat, ale domácí hra byla proti dobře bránícím oslabeným protihráčům dosti tupá. Šok pro domácí fandy obstaral Ondřej Blaha, který dokázal utéct všem místním obráncům, zavěsil do sítě a snížil stav. Navíc po pár minutách musel pro urážky rozhodčího po červené kartě opustit hřiště útočník Lačnova a utkání začalo mít tempo. Hosté bojovali a Jaroslav Macek dorazil míč do branky, zdálo se, že bodový zisk devítičlenného mužstva nemusí být zase taková utopie. Bohužel další šance - hlavička Macka, šance Blahy, ani střela Baroně už nic na těsné výhře domácích nezměnily. Přesto Zděchovjané předvedli, že ani v oslabení, není třeba skládat zbraně, vždyť minulý rok v Ratiboři dokonce vyhráli a v neděli na půdě Lačnova jim nečekaně tleskali i místní diváci.
Branky Zděchova: Ondřej Blaha, Jaroslav Macek
Sestava Zděchova: Pončík Patrik – Mikulenčák Roman, Baroň Michal, Frýdl Karel, Machala Jiří – Blaha Ondřej, Vichtora Lukáš, Macek Jaroslav, Macek Radim