Navigace :: Rozcestník > Aktuality
Seznam aktualit kategorie Fotbal:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 .. > >>
NEDĚLE 16:30: Zděchov - Liptál (17.6.2017, Karel Frýdl)
V neděli hrají domácí fotbalisté Zděchova předposlední domácí zápas. Občerstvení zajištěno, začátek 16:30
Pravidelné tréninky probíhají od 20h, odjezd ze Zděchova je vždy v pátek v 19:30 od školy.
Tabulka po podzimu 2015 (29.12.2015, Karel Frýdl)
14 Krhová B 13 3 0 10 19:47 8
Zděchov - Ratiboř B 1:2 (0:2) (28.12.2015, Karel Frýdl)
Zděchovu se nepodařilo vyhrát doma ani v posledním zápase podzimu. Po nedůslednosti v obraně rychle prohrával, další branku trefili hosté po šťastné střele. Po změně stran sice Zděchov zabral, Jaroslav Macek snížil, když se dostal za obranu a nedal brankářovi šanci, to ale bylo vše a nepovedený první poločas už domácí nedokázali napravit. Pohled na tabulku po podzimní části je takový, jako byly výsledky mužstva, 13. místo s 8 body. Přes zimu by se mělo více trénovat, abychom na jaře postoupili do vyšších pater tabulky.
Branka Zděchova: Jaroslav Macek
Sestava Zděchova: Pončík Patrik – Zich Jaroslav, Mikulenčák Roman, Baroň Michal, Metelka Tomáš – Blaha Ondřej, Vichtora Lukáš (Maňák Václav), Kocourek David (Macek Jaroslav), Venglář Ondřej – Macek Radim (Metelka Jakub), Machala Jiří
Lačnov - Zděchov 3:2 (3:0) (28.12.2015, Karel Frýdl)
Hosté chtěli potvrdit minulý zlepšený výkon proti Vsetínu, ale bohužel se nesešli a odcestovali do Lačnova pouze v devíti hráčích. Fotbalisté Lačnova sice vyhráli první poločas 3:0, ale nenaplňovali scénář domácích fanoušků, kteří si přáli kanonádu Zděchova a hosté mohli dokonce vstřelit branku. Ve druhé půli se očekávalo, že skóre bude narůstat, ale domácí hra byla proti dobře bránícím oslabeným protihráčům dosti tupá. Šok pro domácí fandy obstaral Ondřej Blaha, který dokázal utéct všem místním obráncům, zavěsil do sítě a snížil stav. Navíc po pár minutách musel pro urážky rozhodčího po červené kartě opustit hřiště útočník Lačnova a utkání začalo mít tempo. Hosté bojovali a Jaroslav Macek dorazil míč do branky, zdálo se, že bodový zisk devítičlenného mužstva nemusí být zase taková utopie. Bohužel další šance - hlavička Macka, šance Blahy, ani střela Baroně už nic na těsné výhře domácích nezměnily. Přesto Zděchovjané předvedli, že ani v oslabení, není třeba skládat zbraně, vždyť minulý rok v Ratiboři dokonce vyhráli a v neděli na půdě Lačnova jim nečekaně tleskali i místní diváci.
Branky Zděchova: Ondřej Blaha, Jaroslav Macek
Sestava Zděchova: Pončík Patrik – Mikulenčák Roman, Baroň Michal, Frýdl Karel, Machala Jiří – Blaha Ondřej, Vichtora Lukáš, Macek Jaroslav, Macek Radim
Zděchov - Vsetín B 5:5 (2:2) pen.5:6 (28.12.2015, Karel Frýdl)
Do Zděchovské sestavy se poprvé letos vrátil Petr Michálek, hráč který tvořil hru týmu několik nedávných úspěšných sezon, jeho přínos byl značný, domácí se ujali vedení zásluhou Davida Kocourka, který zakončil pěknou akci. Vsetín stihl skóre otočit po chybě domácího brankáře a po nedorozumění obrany. Těsně před odchodem do šaten opět vyrovnal krásnou střelou z dálky Jaroslav Macek – 2:2. Utkání se zdálo otevřené, jenomže po nařízené penaltě proti Zděchovu si vzali hosté opět vedení zpátky, a když domácí obrana po další chybě opět inkasovala, byl zápas rozhodnut – 2:4. Naději na zvrat pro domácí vytvořil Ondřej Blaha, který nekompromisně zakončil akci a zanedlouho Petr Michálek po nádherném obstřelení zdi, při přímém kopu, vyrovnal. Obrat dokonalo zakončení Lukáše Vichtory, na akce domácích bylo konečně radost pohledět. Bohužel Vsetín B ještě do konce vyrovnal a Zděchov penalty o bod navíc opět nezvládl. Za obrat a předvedenou hru si ovšem hráči zaslouží pochvalu, diváci věří, že se takové výkony budou opakovat a s místním týmem, který sice je na dně tabulky, by to do budoucna nemuselo být tak zlé jak se zatím zdálo.
Branky Zděchova: David Kocourek, Jaroslav Macek, Ondřej Blaha, Petr Michálek, Lukáš Vichtora
Sestava Zděchova: Frýdl Karel – Mikulenčák Roman, Pončík Patrik, Maňák Václav, Machala Jiří – Blaha Ondřej, Vichtora Lukáš, Michálek Petr (Macek Radim), Venglář Ondřej – Macek Jaroslav, Kocourek David (Metelka Jakub)
Police - Zděchov 2:1 (2:0) (28.12.2015, Karel Frýdl)
Pro hosty znamenal tento zápas možnost jak se odpoutat od posledních míst. Aktivně začali hráči Polic, Zděchovjané hráli v prvním poločase jako by ještě leželi doma na gauči a za chvíli už to bylo 1:0, když záloha hostů opět lacině chybovala, útočník domácích prošel po kraji a předložil míč před prázdnou branku, kde nikým nehlídán hráč Polic klidně zakončil. A bylo ještě hůř, brankář Frýdl, který nastoupil za zraněného Pončíka, pouze vyrazil střelu nad břevno a opět samotný hráč Polic zvýšil na rozdíl dvou branek. Další šance domácí neproměnili, Zděchov si sice vytvořil nadějné možnosti, ale střely, které předvedl ke skórování nestačili. Obrat nastal ihned po přestávce, hráči Zděchova konečně hráli aktivněji a zaslouženě snížil Jaroslav Macek, po jeho střele k tyči se brankář natahoval marně – 2:1. Na konci zápasu měli hosté další možnosti k vyrovnání, ale pokud netrefí branku ani z jasných pozic, vyhrát si nezaslouží.
Sestava Zděchova: Frýdl Karel – Zich Jaroslav, Baroň Michal, Metelka Tomáš, Maňák Václav (Pončík Patrik) – Venglář Ondřej, Blaha Ondřej, Macek Jaroslav, Vichtora Lukáš – Kocourek David (Macek Radim), Mikulenčák Tomáš (Metelka Jakub)
Zděchov – Liptál 1:6 (1:2) (28.12.2015, Karel Frýdl)
Zděchov se chtěl odpoutat ze dna tabulky a pokračoval v boji o první letošní domácí vítězství, začal lépe než v předchozích zápasech - aktivně, ale po chybě v obraně se dostali do vedení hosté. Zanedlouho zakončil Jiří Machala ojedinělou pěknou akci domácích a bylo srovnáno, zápas byl znovu otevřený. Liptál si vytvořil další šance a do poločasu opět vedl, hned po přestávce vstřelil další branku a když brankář domácích Pončík musel odstoupit kvůli zraněnému prstu, do branky musel hráč z pole Machala a zápas byl rozhodnut . Místní fotbalisté si nedokázali přesně nahrát ani na krátkou vzdálenost a hosté pak ještě zvýšili z penalty a potom dvakrát opět pokořili obranu Zděchova. Domácí opět nevyhráli a nebodovali už 4. zápas v řadě. Příští týden zajíždějí do posledních Polic a jestli nechtějí přezimovat na posledním místě tabulky, musejí tam vyhrát.
Branka Zděchova: Jiří Machala
Sestava Zděchova: Pončík Patrik (Metelka Jakub) – Baroň Michal, Mikulenčák Roman, Metelka Tomáš, Maňák Václav – Zich Jaroslav, Blaha Ondřej, Venglář Ondřej (Vichtora Lukáš), Machala Jiří – Mikulenčák Tomáš, Kocourek David (Mikuš Jaroslav)
Horní Bečva B - Zděchov 10:0 (2:0) (28.12.2015, Karel Frýdl)
Hosté se díky shodě okolností nesešli a dorazili do Horní Bečvy v osmi lidech. Marné bylo ranní volání s funkcionáři domácího týmu, aby se utkání kvůli počasí odložilo. Zápas začal, i když hrací plocha byla dost podmáčená. Hrálo se samozřejmě jen na branku Zděchova, poločas skončil pouze 2:0, ale Zděchovu se navíc zranil Jaroslav Macek a dohrávali utkání v 7. Po přestávce domácí vystřídali a oživili hru a dovršili skóre na dvouciferné číslo. Pochvalu zaslouží všichni, kteří bojovali v dresu Zděchova, že to nezabalili a dohráli až do konce, brankář Pončík navíc vytáhl
několik skvělých zákroků a patří mu dík. Příští týden doma by se měl tým stabilizovat a konečně vyhrát.
Sestava Zděchova: Pončík Patrik - Mikulenčák Roman, Macek Jaroslav, Frýdl Karel, Maňák Václav - Venglář Ondřej, Vichtora Lukáš, Macek Radim
Zděchov – Halenkov B 1:3 (0:2) (28.12.2015, Karel Frýdl)
V dalším zápase doma se pokoušeli místní hráči o první domácí vítězství, ovšem soupeř z Halenkova vedl už od 9. minuty. Zděchov znovu nehrál dobře a když k tomu přidal řadu nepřesných přihrávek bylo to už 0:2. Potíže z fyzickou kondicí a malé nasazení vedly k tomu, že hráči ve středu hřiště nevyhráli snad ani jeden hlavičkový souboj, po poločasové poradě v kabině se na začátku druhé půle obraz hry změnil a hosté byli pod částečným tlakem, ale Zděchov těch pár šancí nevyužil a naopak na druhé straně zvýšil pohodlně Halenkov už na rozdíl 3 branek. Na konci zápasu se už na to nemohl dívat obránce Jaroslav Zich, který ukázal to co chybí našim útočným hráčům – udělal jednu kličku obránci a jednoduše vystřelil, míč zapadl k tyči, ale na víc se už domácí nezmohli. Pokud se hra a výkony hráčů Zděchova nezlepší, budou poslední výsledky mužstva, které netvoří sportovní tým ani po lidské stránce, stačit na boj o poslední místo tabulky, jestli to některým hráčům stačí, je to smutné.
Branka Zděchova: Jaroslav Zich
Sestava Zděchova: Pončík Patrik – Zich Jaroslav, Mikulenčák Roman, Metelka Tomáš, Maňák Václav – Venglář Ondřej, Vichtora Lukáš, Kocourek David, Macek Radim – Metelka Jakub (Machala Jiří), Macek Jaroslav
Choryně B - Zděchov 4:0 (2:0) (17.9.2015, Karel Frýdl)
Domácí hráči povolali na tento zápas posily z áčka a na hřišti to bylo znát. Byli rychlejší a několikrát provětrali obranu Zděchova. Hosté jim to však usnadnili, protože dostali branky po laciných chybách. Hostující Macek ještě v první půli trefil břevno, ale poločas skončil 2:0. Zděchov se chtěl dostat do hry, ale se soupeřem, který se bude pohybovat na předních příčkách tabulky, se rovnat nemohl. Choryně do konce utkání ještě přidala další góly, hosté mohli odjet i s větším přídělem. Bohužel se ukázalo, že předchozích vyrovnaných zápasů, ve kterých Zděchov zbytečně ztratil, nebude mnoho a těžkých zápasů, jako byl tento, bude přibývat.
Sestava Zděchova: Pončík Patrik – Zich Jaroslav, Mikulenčák Roman, Hajda Petr, Maňák Václav – Blaha Ondřej, Vichtora Lukáš (Metelka Jakub), Machala Jiří (Macek Radim), Venglář Ondřej – Mikulenčák Tomáš, Macek Jaroslav
Zděchov - Velká Lhota 1:2p (1:0) (17.9.2015, Karel Frýdl)
Domácí chtěli naplno bodovat, ujali se vedení zásluhou Ondřeje Blahy, který zužitkoval pěknou přihrávku a zakončil přesně svůj únik. Druhý poločas se stejně jako ve Študlově nepodařilo Zděchovu utkání rozhodnout, hráči hostů se dostávali do šancí, po chybě obrany kopali penaltu, kterou hráč hostů poslal nad břevno. Další penaltu, kterou viděl jenom rozhodčí, už proměnili a mohli nakonec vyhrát, v cestě jim stal domácí brankář Pončík, který zachránil několikrát před ještě horší domácí ztrátou. Přesný scénář ze Študlova se naplnil v penaltovém rozstřelu o konečné vítězství, Zděchov neproměnil 3 penalty a bere opět pouhý bod. Zásluhou posledních zbytečných ztrát se hráči Sokola propadli do druhé poloviny tabulky na 9. místo.
Branka Zděchova: Ondřej Blaha
Sestava Zděchova: Pončík Patrik - Zich Jaroslav, Baroň Michal (Mikulenčák Roman), Frýdl Karel (Macek Radim), Maňák Václav - Blaha Ondřej, Vichtora Lukáš (Metelka Jakub), Macek Jaroslav, Machala Jiří - Kocourek David, Venglář Ondřej
Študlov - Zděchov 1:2p (0:1) (17.9.2015, Karel Frýdl)
Hráči Sokola Zděchov přijeli do Študlova vlivem zranění a motokrosu bez náhradníků. Na tvrdém hřišti se fotbal moc hrát nedal, byla to spíše nakopávaná, přesto se šance střídaly na obou stranách. Domácí trefili tyčku, ale do vedení se dostal krátce před poločasem Zděchov. Přímý kop nasměroval do sítě Tomáš Mikulenčák a šlo se do šaten. Hostům docházely síly a mladí pohybliví domácí si vytvořili závěrečný tlak. Když už se zdálo, že hosté vybojují cenné vítězství, přišla poslední minuta a při nedůslednosti v obraně Študlov vyrovnal. Zděchovjané byli opařeni a protože nezvládli ani penaltový rozstřel, odvezli si pouhý bodík. Tato i minulá ztráta doma, může hráče Zděchova mrzet, protože lehkých zápasů v soutěži nebude, bohužel se projevuje nízký věkový průměr a nezkušenost mužstva. V příštím zápase doma s Velkou Lhotou se to snad zlomí a náročný diváci Zděchova budou snad opět spokojeni.
Branka Zděchova: Tomáš Mikulenčák
Sestava Zděchova: Pončík Patrik - Zich Jaroslav, Baroň Michal, Frýdl Karel, Maňák Václav - Hajda Stanislav, Vichtora Lukáš, Blaha Ondřej, Venglář Ondřej - Mikulenčák Tomáš, Metelka Jakub
Dnes do Študlova! (30.8.2015, Karel Frýdl)
Dnes na motokros jedeme do Študlova, sraz hráčů 14:15
Zděchov – Střítež B 0:2 (0:1) (30.8.2015, Karel Frýdl)
Domácí v prvním zápase nové sezony doma chtěli prodloužit svou neporazitelnost. Tým Stříteže B přijel se zkušenými hráči, kteří spíš připomínali staré pány. V úvodu byli aktivní domácí, slibné šance však nevyužili a když se neujaly ani střely, které postrádali tvrdost, udeřilo na druhé straně. Po nedorozumění ve Zděchovské obraně se hosté snadno dostali do vedení. Domácí tak jako v minulých zápasech opět prohrávali, tentokrát se jim ovšem vyrovnat nepodařilo a když se o to snažili, tak do odkryté obrany vnikli hráči Stříteže a utkání definitivně rozhodli. Po nadějných výsledcích venku Zděchov doma fanoušky zklamal a předvedl nevýrazný anti-fotbal.
Sestava Zděchova:
Pončík Patrik – Zich Jaroslav, Baroň Michal, Metelka Tomáš, Frýdl Karel (Macek Radim) – Blaha Ondřej, Vichtora Lukáš, Machala Jiří, Venglář Ondřej – Maňák Václav, Kocourek David (Metelka Jakub)
Neděle Střítež B DOMA!!! (22.8.2015, Karel Frýdl)
V neděli 23.8. hraje Zděchov první zápas doma se Stříteží B. Začátek 16:30, sraz hráčů v kabinách 16:00
Mikulůvka - Zděchov 1:2p (1:0) (22.8.2015, Karel Frýdl)
Hosté ze Zděchova přijeli do Mikulůvky získat alespoň bod. Zpočátku se snažili o kombinaci, Mikulůvka hrozila nakopávanými míči. Domácí vstřelili gól po střele z dálky, kterou si brankář hostí srazil do vlastní sítě. Do přestávky se už nic vážného neudálo a po ní se snažili hosté o vyrovnání. Mikulůvka chtěla zápas rozhodnout a skoro se jí to podařilo, když nastřelila břevno. Další šance nevyužila a o vyrovnání se postaral Jiří Machala. Standardní situace před brankou domácích byla přesně postavena na jeho pravačku, krásně obstřelil zeď a Zděchov se radoval. Do konce se už nic neudálo, hosté drželi remízu. Na pokutové kopy byl úspěšnější Zděchov, domácí dvakrát přestřelili a hosté si nakonec odvezli cenné 2 body.
Sestava Zděchova: Pončík Patrik – Zich Jaroslav, Mikulenčák Roman, Baroň Michal (Mikulenčák Tomáš), Metelka Tomáš – Kocourek David (Macek Radim), Vichtora Lukáš, Blaha Ondřej, Venglář Ondřej – Maňák Václav (Metelka Jakub), Machala Jiří
Krhová B - Zděchov 1:2 (1:1) (22.8.2015, Karel Frýdl)
V prvním soutěžním zápase zajížděli hráči Sokola Zděchov do Krhové. Fotbal to moc pěkný nebyl, hrálo se v horku a na spáleném hřišti, domácímu oddílu bohužel vyschnul potok. Vedení se ujala domácí Jiskra, když jí vyšla situace, která byla dnes její největší zbraní - přelobování obrany a náběh bez ofsajdu a domácí Patuszek, už neměl problém skórovat. Po prúniku Zděchovského Blahy bylo ještě do poločasu srovnáno, po přestávce byla hra vyrovnaná a celé utkání nakonec rozhodl obránce Roman Mikulenčák, jehož pokus o centr při přímém kopu prošel až do sítě a Zděchov si odvezl první letošní 3 body.
Branky Zděchova: Ondřej Blaha, Roman Mikulenčák
Sestava Zděchova: Pončík Patrik - Zich Jaroslav, Mikulenčák Roman, Frýdl Karel, Metelka Tomáš - Blaha Ondřej, Kocourek David, Venglář Ondřej, Vichtora Lukáš(Macek Radim) - Maňák Václav, Macek Jaroslav (Metelka Jakub)
Halenkov - Zděchov 8:1 (4:1) (22.8.2015, Karel Frýdl)
V přátelském utkání nasadil Halenkov většinu hráčů z A-týmu a hosté se s nimi rovnat nemohli. Jedinou branku Zděchova vstřelil Radim Macek. Tým Zděchova si aspoň dosyta vyzkoušel zápasové tempo.
Branky Zděchova: Radim Macek
Sestava Zděchova: Pončík Patrik - Baroň Michal, Zich Jaroslav, Maňák Václav, Tydlačka Vlastimil (Frýdl Karel) - Kocourek David, Blaha Ondřej, Štrbík Karel, Venglář Ondřej - Macek Radim, Macek Jaroslav
Trénink každý pátek od 18 (17.7.2015, Karel Frýdl)
Začínají tréninky na novou sezonu. Začátek každý pátek od 18, první zápas hrajeme 9.8.