Navigace :: Rozcestník > Aktuality
Sokol Zděchov - Sokol Jablůnka B (26.6.2005, striker)
Dneska sehrál náš slavný velkoklub poslední zápas této sezóny. Byla jím dohrávka 14. kola. To co předcházelo úvodnímu hvyzdu bylo opravdu k smíchu. Všem dobře známý sudí Mičunek dorazil na zápas společně s Delegátem. Nejprve požadovaly až 5 pořadatelů (tolik není třeba snad ani v Lize Mistrů). Vše se uklidnilo až poté, co jsem nahlásil své jméno, rodné číslo a podepsal se jakožto pomezní domácího týmu (i když jsem v zápise již figuroval jako náhradník - naštěstí si toho nevšimli). Zápas začal opět nevalně, první akce hned v první minutě zkončila po pěkném centru a přesné hlavičce brankou v domácí síti. Jablůnka posílena několika hráči z A teámu Zděchov zatlačila na jeho půlku. Zděchov ale vyrážel k smrtícím breákům. Hned jeden z prvních, kdy byl hráč Pavel Holec (v zápisu Martin Smutný) po překrásné narážečce s Jakubem Sekulou sražen v pokutovém území skončil po proměněné penáltě Stanislavem Hajdou vyrovnávacím goolem. Z následujícího breaku vsítil vedoucí gol Pavel Novák a do poločasu ještě přidal dvě trefy rychlonohý Jiří Machala. Po změně stran nastoupila jedna z největších hvězd zděchovské líhně Petr Hajda (já) aby po 5 minutách na hřišti zvýšil housličkami na 5:1. Hráč Petr Hajda (já) mohl přidat ještě druhý gool ale rozhodl se naservírovat míč osamocenému Jiřímu Machalovi, ten ale s tutovkou nenaložil valně, když překopl z malého vápna prázdnou branku. Závěrem chci jen říct, že letošní sezóna byla v celku úzpěšná a tým zkončil v klidném středu tabulky na 7. místě (ze 14 teámů).