Navigace :: Rozcestník > Aktuality
Zděchov - Juřinka B (18.9.2005, pravý back)
Dneska odpoledne zdolal náš celek nevyspitatelného soupeře z Juřinky. Utkání začalo ve svižném tempu a již po 11 minutách vsítil branku Stanislav Hajda. Zděchov pokračoval ve hře \bílého baletu\ a přehrával soupeře zejména nahrávkami na jeden dotek. Zanedlouho přidal další trefu Petr Ezechýl a poté se elegantně rybičkou položil do hlavičky opět Stanislav Hajda. Do poločasu ještě upravil na 4:0 Pavel Novák po vysunutí do uličky. Ve druhém poločase se hra přelévala ze strany na stranu, soupeř vystřídal a hnal se do útoku ale z toho nevytěžil nic. Naopak chvilku po svém vystřídání vsítil pátou branku Ladislav Hrňa. Zděchov nakonec dopřál soupeři čestný úzpěch, když po fatální chybě pravého obránce se štěstím vsítil vytáhlý útočník soupeře.