Navigace :: Rozcestník > Aktuality
Horňansko - Dolňansko 6:2 ( 2:1, 3:0, 1:1 ) (4.3.2012, Karel Frýdl)
Utkání, které je vyvrcholením zděchovské hokejové sezony začalo vyrovnanou hrou, skóre otevřel Vlastimil Mikuš , který silou vůle dotlačil puk do dolňanské branky, za chvilku bylo vyrovnáno, když Tomáš Mikulenčák využil chyby horňanské obrany. První třetina skončila nakonec vítězstvím pro Horňansko, když Jiří Machala vystřelil po vhození od modré čáry a bylo to 2:1. Ve druhé třetině třemi slepenými góly unikli obhájci trofeje na rozdíl 4 branek, jejich soupeři odpadli fyzicky a u utkání bylo rozhodnuto. Pohár tedy již počtvrté za sebou vyhráli zaslouženě hráči Horňanska.
Střelci Horňanska: Hajda Stanislav 2, Mikuš Vlastimil, Kocourek David, Ezechýl Petr, Machala Jiří
Střelci Dolňanska: Mikulenčák Tomáš, Macek Radim
Sestava Horňanska: Machala Martin - Machala Jiří, Eezechýl Petr, Kocourek David, Kocourek Karel, Mikuš Vlastimil, Hajda Stanislav, Zvoníček Jiří, Zvoníček Jakub, Kratina Radek
Sestava Dolňanska: Frýdl Karel - Štrbík Karel, Štrbík Karel ml, Macek Radim, Macek Jaroslav, Mikulenčák Tomáš, Mikulenčák Roman, Galetka Pavel, Šťastný Václav, Česnek Pavel, Mikuš Jaroslav