Navigace :: Rozcestník > Aktuality
Horňansko - Dolňansko 4:6 (2:0,1:3,1:3) (16.6.2014, Karel Frýdl)
Utkání se letos nestihlo na ledě tak bylo poprvé v historii přesunuto na umělý povrch u koupaliště. Do vedení se dostali Horňané zásluhou Machaly, který napřáhl z velké dálky trefil přesně. Další branka spadla opět do branky Frýdla, Petr Ezechýl proměnil svůj sólový únik a hráči Horňanska měli našlápnuto po první třetině k dalšímu vítězství. Dolňané se nevzdali a korigovali brankou Radima Macka, ještě ve druhé třetině vyrovnal jeho bratr Jaroslav, který přidal i další branku a dokončil obrat. Hráči z Horního konce ovšem opět zásluhou Petra Ezechýla vyrovnali a do poslední části se šlo za stavu 3:3. Misku vah převážil na stranu Dolňanů Václav Šťastný, Michal Baroň dal uklidňující pátý gól a Jaroslav Macek dokončil svůj hattrick. Za Horňany ještě snižoval Jiří Hajdík. Dolňané slaví po 5 letech opět zisk tohoto prestižního poháru, i když tentokrát bez bruslí a puku. Ke zdárnému průběhu celé akce přispěli všichni pořadatelé a lidi u občerstvení, za což jim patří velký dík, akce se může příští rok třeba zopakovat.
Branky Horňanska: Ezechýl Petr 2, Machala Jiří, Hajdík Jiří
Sestava Horňanska: Hříbek Jan - Fojt Daniel, Zvoníček Jiří, Ezechýl Petr, Kratina Radek, Hajdík Jiří, Machala Jiří, Kocourek David, Kocourek Karel
Branky Dolňanska: Macek Jaroslav 3, Macek Radim, Baroň Michal, Šťastný Václav
Sestava Dolňanska: Frýdl Karel - Mikulenčák Roman, Mikulenčák Tomáš, Macek Jaroslav, Macek Radim, Ezechýl Jakub, Štrbík Karel, Baroň Michal, Šťastný Václav, Kocourek Aleš