Navigace :: Rozcestník > Aktuality
Horňansko - Dolňansko 3:6 (1:3,1:2,1:1) (16.3.2015, Karel Frýdl)
Tradiční utkání, které se hrálo po roční pauze opět na ledě začali lépe hráči Dolňanska, když se jim podařilo jít do vedení zásluhou Jaroslava Macka, který jel sám na brankáře Machalu a nedal mu šanci. Horňané ovšem vyrovnali rovněž první střelou zápasu, Petr Ezechýl zužitkoval krásnou přihrávku a zavěsil. Hráči Horního konce své šance neproměnili a o rozdílové góly v zápase se postaral opět Macek, dvěma stejnými zásahy mezi nohy stihl upravit skóre po první třetině na 1:3. Ve druhé třetině byli hráči Dolňanska opět lepší, Jaroslav Macek si připsal další branku a Tomáš Mikulenčák zužitkoval další mackovu přihrávku, zápas se zdál rozhodnut. Ovšem Horňané snížili na 2:5, když David Kocourek dotlačil puk za Frýdlova záda. V poslední části vstřelil Macek svůj pátý gól do šibenice a stal se jednoznačně mužem zápasu. Na konci ještě Jiří Machala upravil výsledek, jeho tvrdá rána skončila pod břevnem a potěšila oko fanouška ať už fandil komukoliv. Dolňané zvítězili na ledě po pěti letech čekání na pohár.
Branky Dolňanska: Jaroslav Macek 5, Tomáš Mikulenčák
Branky Horňanska: Petr Ezechýl, David Kocourek, Jiří Machala
Sestava Dolňanska: Frýdl Karel - Galetka Pavel, Šťastný Václav, Mikuš Vlastimil, Mikulenčák Roman, Zetocha Filip, Varaja Tomáš, Kocourek Jan, Macek Radim, Macek Jaroslav, Mikulenčák Tomáš
Sestava Horňanska: Machala Martin - Machala Jiří, Zvoníček Jiří, Fojt Daniel, Hajdík Tomáš, Zvoníček Jakub, Ezechýl Petr, Kocourek David, Kratina Radek, Hajda Stanislav, Kocourek Karel